Podsumowanie roku Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mińsku Mazowieckim przedstawił podczas spotkania w dniu 24 października 2019 r. wyniki rywalizacji w roku szkolnym 2018/2019. Za szczególne osiągnięcia dyrektorzy wyróżnionych szkół z terenu powiatu mińskiego, nauczyciele wf oraz uczniowie odebrali statuetki, puchary i gratulacje z rąk Starosty Mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego, Członka Zarządu Powiatu Mińskiego Roberta Smugi oraz przedstawicieli Zarządu Związku.

Dodano: 30.10.2019, do kategorii Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!