Podpisanie umowy o współpracy z UPH w Siedlcach

31 maja 2022 r. Pani Marlena Pustoła – Dyrektor Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie  w Mińsku Mazowieckim  i dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, prof. uczelni – Prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą podpisali umowę, której celem jest nawiązanie współpracy w dziedzinie nauki z Wydziałem Nauk Ścisłych i Przyrodniczych oraz Wydziałem Nauk Społecznych UPH. W ramach umowy Uniwersytet:

  • obejmie patronatem klasy o profilu technik analityk z kryminologią i analizą kryminalną oraz technik analityk i technik ochrony środowiska;
  • będzie wspomagać realizowany przez Szkołę proces edukacyjny poprzez działania przygotowujące młodzież do podjęcia u nas studiów;
  • będzie organizować lekcje akademickie w formie wykładów, ćwiczeń, dyskusji na terenie Szkoły i UPH;
  • będzie inicjować współpracę studentów UPH i uczniów Szkoły w zakresie realizacji wspólnych projektów naukowych;
  • będzie inicjować dodatkowe formy współpracy między Stronami tj. organizowanie warsztatów, konferencji naukowych i seminariów oraz konkursów.

W uroczystości uczestniczyli również: Pan dr hab. Cezary Sempruch, prof. uczelni – Dziekan Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Pani dr hab. Marzena Stańska, prof. uczelni – Dyrektor Instytutu Nauk Biologicznych, Pan dr Marcin Chrząścik – Prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk Społecznych, Pani dr Agnieszka Araucz-Boruc Zastępca Dyrektora Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie, Pani dr Magdalena Rudnicka – koordynator realizacji umowy, Pani dr Beata Gałek – Rzecznik Prasowy UPH, Pani mgr Katarzyna Sobolewska – Sekretarz Rektora-kierownik Biura Rektora oraz Pani Maria Bartnicka-Wójcicka – kierownik szkolenia praktycznego i Pani Alina Żurawska – nauczycielka Zespołu Szkół.

 

 

Marlena Pustoła

Dodano: 01.06.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content