Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Francji i Frankofonii

Dnia 6 marca o godz. 10.45 odbędzie się etap szkolny „Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Francji i Frankofonii” organizowanego przez Kolegium Romanistyki, Hispanistyki i Italianistyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Chętnych zapraszamy do zgłoszenia się do Pani Dagmary Domańskiej-Rolf do 29 lutego 2024 r.

W załącznikach znajdziecie regulamin konkursu oraz webografię, niezbędną do przygotowania się do konkursu. Zapraszamy!

Załączniki:

Webografia

Dodano: 23.02.2024, do kategorii Aktualności, Konkursy

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!