OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY

„Możesz więcej, niż myślisz” to program oferujący  doradztwo personalne dla ludzi stojących przed wyborem ścieżki zawodowej. Realizowany był przez pracowników  Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom i in., finansowanych przez firmę Coca Cola HBC Polska (http://www.qzmianom.org), pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej dla programu „Uczyć się, ale jak”.

Działania programu  oparte są na dorobku Abrahama Maslowa i Carla Rogersa, a ich efekty mają być potwierdzeniem tezy, że każdy z nas, mały i duży, ogarnięty troską i wsparciem może zmienić  siebie i świat wokół. Inspirują młodych ludzi do wykorzystywania wewnętrznego potencjału, wspierają proces uczenia się i rozwoju osobowości, mają na celu pomoc w wyrównywaniu szans edukacyjnych, nabycie umiejętności tworzenia bezpiecznych warunków do pełnego korzystania z własnych zasobów intelektualnych i emocjonalnych.

Spotkania te  kierowane były  do osób, które szukają pomysłu na dalszy rozwój oraz swojego miejsca na rynku pracy. Program składał się z : warsztatów, mentoringu i  dostępu do platformy Digital. Szkolenie prowadzone było  przez 2 trenerów- psychologów doświadczonych w zakresie doradztwa personalnego oraz posiadających doświadczenie w rekrutacji dla różnych instytucji.

I MODUŁ: Moje zainteresowania zawodowe (wizja)

II MODUŁ: Różne warianty kariery zawodowej (wdrażanie)

III MODUŁ: Co mnie motywuje? (wzmacnianie)

Czas trwania: 8 godzin, podczas których zorganizowano poczęstunek (kawa, herbata, ciasteczka, zapewne… coca- cola :)) i  obiad (catering) dla uczestników warsztatów.

Udział w projekcie był bezpłatny, a uczniowie otrzymali  zaświadczenia  o uczestnictwie.

Udział w warsztatach wzięli:

– Wtorek- 26 września 2017r.- uczniowie klasy IIIB LO

– Czwartek- 28 września 2017r.- uczniowie klasy IIIC LO

– Poniedziałek- 02 października 2017r.- uczniowie klasy IIIA LO

 

 

Dodano: 25.10.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Czytaj całość

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content