DO WAKACJI

Ogólnopolski Konkurs – Antropogeniczne Zmiany  Środowiska

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych do  wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Antropogeniczne Zmiany  Środowiska.

Patronat nad konkursem objęli: Starosta Miński, Uczelnia  Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie, Uniwersytet  Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Nadleśnictwo Mińsk,  Nadleśnictwo Łochów.

Cele konkursu:
•    poszerzenie wiedzy z zakresu ochrony środowiska,
•    kształtowanie postaw współodpowiedzialności za stan środowiska,
•    uwrażliwienie na zagrożenia dla przyrody,
•    wzbudzenie kreatywności uczniów

Zadaniem uczestników konkursu jest przeprowadzenie badań terenowych i  przedstawienie ich w postaci posteru naukowego.
Na zgłoszenia czekamy do 1 listopada 2023 r.

W konkursie przewidziano 3 nagrody główne w formie tabletów.

Regulamin konkursu.

 

Dodano: 22.05.2023, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content