Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

8 listopada odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Do zmagań na szkolnym etapie zgłosiły się trzy dwuosobowe drużyny: Laura Zaborowska i Filip Mikos z klasy III C, Konrad Konca i Patryk Jaczewski z klasy I C oraz Szymon Zagdański i Jakub Kosiorek z klasy I C. W ramach pierwszego etapu uczniowie rozwiązywali test wiedzy z zakresu prawodawstwa polskiego i kanonicznego dotyczącego rodziny i małżeństwa. Wszystkie drużyny uzyskały wymaganą liczbę punktów gwarantującą przejście do kolejnego etapu Olimpiady. Zgodnie z regulaminem konkursowym do etapu okręgowego przechodzi drużyna, która uzyskała największą liczbę punktów. Zwycięzcami w naszej szkole okazali się: Laura Zaborowska i Filip Mikos. Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom szkolnego etapu dziękujemy za zaangażowanie. Już zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Olimpiady. Dlaczego warto uczestniczyć w Olimpiadzie? Ponieważ uczestnictwo w tego typu zmaganiach to same korzyści: atrakcyjne nagrody, poszerzenie wiedzy, kreowanie własnej osobowości, możliwość spotkania inspirujących osób, możliwość promocji szkoły oraz satysfakcja dla rodziny.

Laurze i Filipowi życzymy dobrego czasu przygotowania i powodzenia w zmaganiach okręgowych.

Marta Zaborowska

Dodano: 16.11.2017, do kategorii Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content