Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Drewnie

13.06.2023 r. uczniowie z klasy 1TL, Noemi Todorow oraz Karol Krupa uczestniczyli w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Drewnie organizowanej przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego.
Po etapach szkolnych oraz finałowym awansowali do ścisłej 30 pokonując ponad 300 uczniów z całej Polski. Uczniowie mieli okazję wysłuchać i porozmawiać z ekspertami w dziedzinie meblarstwa, technologii drewna oraz budownictwa. Wzięli również udział w wykładach promujących Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie
Ogromne gratulacje dla uczniów oraz dla opiekuna pana Łukasza Rogali 👏👏👏

Dodano: 15.06.2023, do kategorii Konkursy

Aktualności

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

10.04.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

W poniedziałek oraz wtorek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej.

Czytaj całość

Dąb Pamięci aspiranta Piotra Załęskiego

05.04.2024, Aktualności

3 kwietnia na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Mińsku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji posadzenia Dębu Pamięci oraz odsłonięcia tablicy pamiątkowej aspiranta Piotra Załęskiego. Funkcjonariusz Policji Państwowej został zamordowany przez NKWD […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content