Odprawa roczna KPP

Dnia 6 lutego  w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim odbyła się odprawa roczna, której celem było podsumowanie pracy policjantów działających na terenie powiatu mińskiego w 2023 roku. Wzięli w niej udział przedstawiciele kierownictwa komendy oraz komisariatów, przedstawiciele służb, władze samorządowe a także zaproszeni goście, z którymi funkcjonariusze ściśle współpracują na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. W tym zacnym gronie znalazła się również klasa policyjna z naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor Marleną Pustołą i Panią Wicedyrektor Anną Rokicką. Komendant Powiatowy Policji inspektor Sławomir Rogowski omówił osiągnięte w ubiegłym roku wyniki pracy, oraz podziękował zaproszonym gościom za wspieranie Policji.

Anna Rokicka

Dodano: 12.02.2024, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content