Nowe typy uczniów

Jeszcze 3 miesiące temu nikt z nas nie przypuszczał, że spełnią się marzenia i zamkną szkoły. Ale również nie spodziewaliśmy się tego, że w krótkim czasie będziemy zmuszeni odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
W ramach zadania z języka polskiego klasa 1tag poddała to zagadnienie wnikliwej analizie i dziś, wzorem mitycznych amerykańskich naukowców, przedstawia nowe typy uczniów, które wyewoluowały w ostatnim czasie.

11 typów uczniów na e-lekcjach

Jeszcze 3 miesiące temu nikt z nas nie przypuszczał, że spełnią się marzenia i zamkną szkoły ? Ale również nie spodziewaliśmy się tego, że w krótkim czasie będziemy zmuszeni odnaleźć się w nowej rzeczywistości.W ramach zadania z języka polskiego klasa 1tag poddała to zagadnienie wnikliwej analizie ?‍????️‍♂️ i dziś, wzorem mitycznych amerykańskich naukowców, przedstawia nowe typy uczniów, które wyewoluowaływ ostatnim czasie ?‍?

Opublikowany przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim Piątek, 12 czerwca 2020

Dodano: 18.06.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content