Nowe typy uczniów

Jeszcze 3 miesiące temu nikt z nas nie przypuszczał, że spełnią się marzenia i zamkną szkoły. Ale również nie spodziewaliśmy się tego, że w krótkim czasie będziemy zmuszeni odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
W ramach zadania z języka polskiego klasa 1tag poddała to zagadnienie wnikliwej analizie i dziś, wzorem mitycznych amerykańskich naukowców, przedstawia nowe typy uczniów, które wyewoluowały w ostatnim czasie.

11 typów uczniów na e-lekcjach

Jeszcze 3 miesiące temu nikt z nas nie przypuszczał, że spełnią się marzenia i zamkną szkoły ? Ale również nie spodziewaliśmy się tego, że w krótkim czasie będziemy zmuszeni odnaleźć się w nowej rzeczywistości.W ramach zadania z języka polskiego klasa 1tag poddała to zagadnienie wnikliwej analizie ?‍????️‍♂️ i dziś, wzorem mitycznych amerykańskich naukowców, przedstawia nowe typy uczniów, które wyewoluowaływ ostatnim czasie ?‍?

Opublikowany przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim Piątek, 12 czerwca 2020

Dodano: 18.06.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content