Naukowe Karty Marii

21 czerwca 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczysta Gala Samorządu Uczniowskiego, na której zostały rozdane Naukowe Karty Marii.
W uroczystości uczestniczyli: Starosta Miński – Antoni Jan Tarczyński, Wicestarosta -Witold Kikolski, Dyrektor Domu Dziecka w Mińsku Mazowieckim – Justyna Kowszun, Dyrektor Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie – Marlena Pustoła, grono pedagogiczne oraz uczniowie.
Naukowe Karty Marii są wyróżnieniem dla uczniów z najwyższymi wynikami nauczania w danym roku szkolnym. Coroczne przyznawanie tych nagród stało się tradycją szkoły, jednak ich wręczenie na gali odbyło się po raz pierwszy.
W tym roku Naukowe karty Marii otrzymali:
Magdalena Chylińska (3PBS), Kamila Ziółkowska (1BS), Jakub Tkaczyk (2TAL) i Marta Wójcicka (3AP).
Całą uroczystość przygotowali i zorganizowali uczniowie. Zaproszeni goście, mieli przyjemność obejrzeć autorską sztukę pt. „Młodość – jacy jesteśmy”, która oparta jest na cytatach sławnych pisarzy i przedstawia metaforę młodości, determinowaną przede wszystkim przez emocje.
Wśród pytań, na które próbowali odpowiedzieć młodzi artyści znalazły się miedzy innymi: Gdybym mógł cofnąć czas, co zmieniłbym w swoim życiu? Czy mielibyśmy dość odwagi, by nadać swojemu życiu nowy sens?
Gratulujemy nagrodzonym uczniom – Niech „moc naszej Marii” będzie z Wami!
Pomysłodawcą gali i reżyserem całej uroczystości była pani Daria Górecka.

Dodano: 27.06.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content