Nauka i kultura w Ravensbruck

Zajęć praktycznych nigdy zbyt wiele. Dnia 24 stycznia uczniowie klasy 1 B odwiedzili Szkole Podstawowa nr 2 w Mińsku Maz. i wzięli udział w wykładzie przygotowanym przez Panią dr Agnieszkę Nowak „Nauka i kultura w Ravensbruck” Dziękujemy za zaproszenie i przybliżenie naszym uczniom obrazu kobiety w obozie koncentracyjnym. Opiekunowie młodzieży- zespół historyków naszej szkoły – mgr Magda Tomasiak, mgr Alina Żurawska, mgr Anna Rokicka

Dodano: 25.02.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content