Narodowe Czytanie

W drugą wrześniową sobotę odbyła się 12. edycja ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania.

Również my wzięliśmy w niej udział, by przeczytać fragment „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Naszą szkołę reprezentowały: pani dyrektor Marlena Pustoła oraz uczennice klasy 1A – Oliwia Bogusz, Julia Bogdanowicz i Oliwia Kwiatkowska. Gościem specjalnym była aktorka i wokalistka – pani Olga Bończyk.

Dodano: 11.09.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content