DO WAKACJI

Narodowe Czytanie

W drugą wrześniową sobotę odbyła się 12. edycja ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania.

Również my wzięliśmy w niej udział, by przeczytać fragment „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Naszą szkołę reprezentowały: pani dyrektor Marlena Pustoła oraz uczennice klasy 1A – Oliwia Bogusz, Julia Bogdanowicz i Oliwia Kwiatkowska. Gościem specjalnym była aktorka i wokalistka – pani Olga Bończyk.

Dodano: 11.09.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content