Muzeum Geologiczne PIG i Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie

17 kwietnia klasa 1B pojechała na wycieczkę do Muzeum Geologicznego PIG i Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Młodzi geografowie w dobrej atmosferze zwiedzili muzeum z przewodnikiem, a w ogródku meteorologicznym IMGW poznali narzędzia pomiarowe, o których uczyli się na lekcjach geografii. Odczytywali również pomiary w klatce meteorologicznej i poziom opadów atmosferycznych.
Wyjazd uznajemy za udany!

Dodano: 19.04.2023, do kategorii Wycieczki

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content