Muzeum Geologiczne PIG i Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie

17 kwietnia klasa 1B pojechała na wycieczkę do Muzeum Geologicznego PIG i Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Młodzi geografowie w dobrej atmosferze zwiedzili muzeum z przewodnikiem, a w ogródku meteorologicznym IMGW poznali narzędzia pomiarowe, o których uczyli się na lekcjach geografii. Odczytywali również pomiary w klatce meteorologicznej i poziom opadów atmosferycznych.
Wyjazd uznajemy za udany!

Dodano: 19.04.2023, do kategorii Wycieczki

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content