Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Kostki Rubika

We wtorek 20.03.2018 odbyły sie w naszej szkole po raz pierwszy Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Kostki Rubika, był to jeden z konkursów zorganizowanych w ramach Tygodnia Wiedzy Matematycznej. Konkurs polegał na ułożeniu sześciennej kostki na czas. Mamy Mistrza, został nim Michał Czwarnóg z klasy 2C, ułożenie kostki zajęło mu 1 minutę i  0,93 sekundy. Kolejny zawodnik Adam Wadas, z czasem 1 minuta 16,51 sekundy był drugi, na trzecim miejscu uplasował się Krystian Kędroń z czasem 1 minuta 21,16 sekundy, obaj także z klasy 2c. Nad organizacją i przebiegiem zawodów czuwała Pani Edyta Rudnicka i dziewczyny z 2c.

Już za rok kolejne Mistrzostwa, więc pora rozpocząć treningi.

Edyta Rudnicka

 

Edyta Rudnicka

Dodano: 23.03.2018, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content