Mistrzostwa Polski Federacji World Artistic Dance Federation 2023

Kolejny sukces naszych uczniów!
W dniach 31.03-2.04.2023 Studio Tańca La Flaca wzięło udział w Mistrzostwach Polski Federacji World Artistic Dance Federation 2023. Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Uczennica klasy 1D Gabrysia Wąsik wraz z zespołem Girasol zajęła II miejsce ?? i zdobyła tytuł Vice-Mistrza Polski w kategorii Contemporary Ballet Small Team Junior Silver.
Gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów Gabrysi, jak i całej La Flace!

Dodano: 03.04.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

10.04.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

W poniedziałek oraz wtorek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej.

Czytaj całość

Dąb Pamięci aspiranta Piotra Załęskiego

05.04.2024, Aktualności

3 kwietnia na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Mińsku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji posadzenia Dębu Pamięci oraz odsłonięcia tablicy pamiątkowej aspiranta Piotra Załęskiego. Funkcjonariusz Policji Państwowej został zamordowany przez NKWD […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content