DO WAKACJI

Mińskie obchody Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką.

Dnia 27 marca w sali Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim odbyła się konferencja poświęcona Polakom – mińszczanom, ratującym Żydów przed holocaustem. Były to pierwsze obchody Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką, zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Mińska Mazowieckiego oraz Posłom na Sejm RP Daniela Milewskiego. W tej uroczystości uczestniczyli delegaci z naszej szkoły  z panią dyrektor Marleną Pustoła na czele.

Anna Rokicka

Dodano: 28.03.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content