Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych

25 października 2017 r. w bibliotece szkolnej obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Książka nas łączy”.  W tym roku świętowaliśmy z Małym Księciem. Zaproszeni uczniowie obejrzeli prezentację poświęconą A. de Saint –Exupery’emu, wysłuchali fragmentu utworu w kilku językach. Łącznicy z biblioteką zaprezentowali książki podarowane przez klasy. Podsumowano ogłoszony wcześniej konkurs „Ilustracja do Małego Księcia”

Nagrody książkowe  otrzymały uczennice:

Angelika Mikos  kl. IC  – I miejsce

Maja Hardej  kl. IITW  II miejsce

Sylwia Kalinowska  kl. IB  III miejsce

Dziękujemy uczniom za podtrzymanie tradycji obdarowywania biblioteki książkowymi prezentami i zachęcamy wszystkich  do zapoznania się z nowościami.

zobacz galerę

Dodano: 30.10.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content