DO WAKACJI

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych

25 października 2017 r. w bibliotece szkolnej obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Książka nas łączy”.  W tym roku świętowaliśmy z Małym Księciem. Zaproszeni uczniowie obejrzeli prezentację poświęconą A. de Saint –Exupery’emu, wysłuchali fragmentu utworu w kilku językach. Łącznicy z biblioteką zaprezentowali książki podarowane przez klasy. Podsumowano ogłoszony wcześniej konkurs „Ilustracja do Małego Księcia”

Nagrody książkowe  otrzymały uczennice:

Angelika Mikos  kl. IC  – I miejsce

Maja Hardej  kl. IITW  II miejsce

Sylwia Kalinowska  kl. IB  III miejsce

Dziękujemy uczniom za podtrzymanie tradycji obdarowywania biblioteki książkowymi prezentami i zachęcamy wszystkich  do zapoznania się z nowościami.

zobacz galerę

Dodano: 30.10.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content