List Mazowieckiego Kuratora Oświaty do maturzystów

Drodzy Maturzyści,

egzamin maturalny, do którego będziecie wkrótce przystępowali, jest jednym z największych  wyzwań w dotychczasowym Waszym życiu.

Wykorzystajcie w pełni zdobytą w czasie kolejnych etapów edukacji wiedzę i wykażcie się swoimi umiejętnościami.

Życzę Wam w czasie egzaminu otwartości umysłu, wiary we własne siły, dużo pozytywnej energii, koncentracji, skupienia i co najważniejsze,  spokoju.

Młodzież województwa mazowieckiego w każdym roku, wynikami egzaminu maturalnego, potwierdza bardzo wysoki poziom wiedzy.

Z całego serca życzę, aby ten egzamin był wspaniałym preludium do Waszego dorosłego życia. Następstwem zaś znakomicie zdanego egzaminu niech będzie udana rekrutacja na wymarzone studia.

Mam nadzieję, że pomimo koniecznych ograniczeń spowodowanych pandemią, sesja egzaminacyjna przebiegnie spokojnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Życzę Wam powodzenia oraz szczęścia i pomyślności w realizacji Waszych życiowych planów.

Mazowiecki Kurator Oświaty

-/-

Aurelia Michałowska

Dodano: 28.04.2021, do kategorii Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!