List Mazowieckiego Kuratora Oświaty do maturzystów

Drodzy Maturzyści,

egzamin maturalny, do którego będziecie wkrótce przystępowali, jest jednym z największych  wyzwań w dotychczasowym Waszym życiu.

Wykorzystajcie w pełni zdobytą w czasie kolejnych etapów edukacji wiedzę i wykażcie się swoimi umiejętnościami.

Życzę Wam w czasie egzaminu otwartości umysłu, wiary we własne siły, dużo pozytywnej energii, koncentracji, skupienia i co najważniejsze,  spokoju.

Młodzież województwa mazowieckiego w każdym roku, wynikami egzaminu maturalnego, potwierdza bardzo wysoki poziom wiedzy.

Z całego serca życzę, aby ten egzamin był wspaniałym preludium do Waszego dorosłego życia. Następstwem zaś znakomicie zdanego egzaminu niech będzie udana rekrutacja na wymarzone studia.

Mam nadzieję, że pomimo koniecznych ograniczeń spowodowanych pandemią, sesja egzaminacyjna przebiegnie spokojnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Życzę Wam powodzenia oraz szczęścia i pomyślności w realizacji Waszych życiowych planów.

Mazowiecki Kurator Oświaty

-/-

Aurelia Michałowska

Dodano: 28.04.2021, do kategorii Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności