Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Mińskiego

21 maja 2024 r. na stadionie miejskim przy ul. Budowlanej nasza młodzież rywalizowała w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego. Z pewnością był to udany występ naszych zawodników. Wystarczy wspomnieć, że tylko w 2 z 16 konkurencji nie zajęliśmy miejsca na podium. Bilans medalowy przedstawia się następująco:
5 złotych 🥇 3 srebrne🥈 oraz 8 brązowych🥉
Zarówno w indywidualnej, jak i zespołowej rywalizacji zajmowaliśmy miejsca medalowe.
Począwszy od dziewcząt: w skoku w dal 3 m. zajęła Weronika Wardęga, pchnięcie kulą – 3m. Maja Płochocka, bieg na 100m – złoto zdobyła Zuzanna Goźlińska, bieg 800m – srebro zdobyła Natalia Bieńczak.
W sztafetowych biegach 4x100m nasze dziewczyny w składzie Hanna Ślązak, Marcjanna Goźlińska, Małgorzata Drzazga i Zuzanna Goźlińska wywalczyły srebro, natomiast w biegu 4x400m Julia Gajek, Wiktoria Jaworska, Izabela Matak oraz Natalia Bieńczak zdobyły brąz.
Równie dobrze poszło naszym panom. W biegu na 100m złoto zdobył Maciej Pieńkowski, za którym uplasował się Aleksander Dzięcielski zdobywając srebro. W biegu na 400m tym razem złoto zdobył Aleksander Dzięcielski przed Szymonem Gójskim, który zdobył brąz.
W najdłuższym biegu na 1500m brąz zdobył Janek Dzięcielski.
W konkurencjach technicznych nasi chłopcy zajmowali 3m. zdobywając brązowe medale: pchnięcie kulą – Kevin Moritz, skok wzwyż – Szymon Gójski, skok w dal – Aleksy Domański.
W biegach zespołowych 4x100m złoto zdobyli: Maciej Pieńkowski, Dominik Kowalik, Bartosz Szczęsny i Aleksander Dzięcielski. Natomiast w biegu 4x400m złoto zdobyli Janek Dzięcielski, Szymon Gójski, Bartek Szczęsny i Aleksander Dzięcielski.
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Dodano: 23.05.2024, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content