„Krwio(po)mocni”

Od grudnia 2021 uczennice klasy 3BP: Anna Księżopolska, Kinga Zbrzeźniak, Emilia Budzyńska, Justyna Zielińska i Natalia Ciunczyk brały udział w olimpiadzie ,,Zwolnieni z Teorii”, której założeniem było zrealizowanie własnego projektu społecznego.
Uczennice wymyśliły projekt ,,Krwio(po)mocni”, który opierał się na promowaniu krwiodawstwa i szerzeniu informacji na temat wartości krwi.
W ramach projektu powstały profile w mediach społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, TikTok. Tematyką publikowanych treści były mity i fakty, ciekawostki, porady jak przygotować się do oddania krwi oraz wiele innych przydatnych wskazówek i informacji.
Podczas projektu nawiązały współpracę z partnerami, głównie z autorami innych projektów, ale również z agencją reklamową InJoy. W ramach tej współpracy udało się zorganizować plakaty, które można było zobaczyć nie tylko w Chemiku, ale również na terenie Mińska Mazowieckiego i okolic.

W czasie prowadzenia projektu udało się osiągnąć ponad 21 tysięcy odbiorców. W tym 4 tysiące za pośrednictwem Facebooka i ponad 15 tysięcy dzięki platformie TikTok.
6 kwietnia był dniem zakończenia projektów w ramach edycji 2021/2022, uczennice klasy 3BP po wysłaniu ostatniego formularza i zatwierdzeniu go przez mentorkę, oficjalnie zrealizowały swój pierwszy projekt społeczny i nabyły doświadczenie przydatne w dalszej karierze zawodowej.
Po ukończeniu tej edycji uczennice zdobyły certyfikaty: każda z nich zdobyła certyfikat Project Management Principles oraz drugi certyfikat, który uczestniczki mogły sobie wybrać (Digital Skills lub Marketing Management Principles).
19 maja jest zaplanowany finał tej edycji Zwolnionych z Teorii. Uczestniczki zaplanowały wyjazd, który będzie uwieńczeniem projektu ,,Kriwo(po) mocni”.

Marta Zaborowska

Dodano: 09.05.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content