DO WAKACJI

„Królowa Sportu”

18 maja br. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa  Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce Chłopców i Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowało ponad 30 uczniów zarówno z klas zawodowych, technikum oraz liceum. W każdej konkurencji wystawiliśmy kilku zawodników z nadzieją na dobre występy oraz oczywiście medalowe miejsca. Jak co roku nie zawiedliśmy się. Szczególnie płeć piękna sprawiła nam wiele radości. Zaczynając od konkurencji indywidualnych pierwszy medal – brąz w skoku w dal zdobyła Martyna Kuglarz . Kolejny sukces to srebro Izabeli Wiercioch w biegu na 800m.

Do szczęścia zabrakło złota… ale nie bądźmy zachłanni. Wśród chłopców najbliżej podium był Grzegorz Gąską, któremu zabrakło kilku centymetrów do „pudła” w pchnięciu kulą. Ostatecznie zajął najgorsze dla sportowców czwarte miejsce.

W konkurencjach drużynowych ponownie błysnęły nasze biegaczki. Wysokie lokaty w biegach indywidualnych dały wymiar w postaci dwóch medali w biegach sztafetowych. W sztafecie 4x100m dziewczęta w składzie: Wioleta Walesiak, Joanna Zgódka, Weronika Wadas i Natalia Zagrabska zdobyły brązowe medale. Jeszcze lepiej dziewczyny pobiegły na dystansie 4x400m.  Wiktoria Kaczmarek, Izabela Wiercioch, Natalia Zagrabska oraz Aleksandra Królak wybiegały srebro.

Gratulujemy wszystkim medalistom i czekamy na kolejne sukcesy w przyszłym roku!!!

zobacz galerię

Piotr Wycisłowski

Dodano: 26.06.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content