Konkurs „Wybieram Wybory”.

Dnia 09. 11 2017 o godz. 10. 00 odbył się w naszej szkole etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu   Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”. Jest to druga edycja zmagań organizowany przez Państwową Komisję Wyborczą pod hasłem „Wybory samorządowe”. Zadania dostarczył sam Pan dyrektor Delegatury PKW w Siedlcach. Do rozprawy  z testem przystąpiło 20 uczniów z naszej szkoły z klas  III B i III C przygotowanych przez panią Anne Rokicką. Miło nam poinformować, iż najlepszy wynik  w etapie szkolnym oraz wśród wszystkich uczniów z okręgu wyborczego,  uzyskała Aleksandra Wojciechowska z klasy III B. Brawo Olu i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Anna Rokicka

Dodano: 16.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content