DO WAKACJI

Konkurs Mój Region: środowisko – rośliny – produkty – zwierzęta

Przesyłamy najnowsze, dobre wiadomości prosto z Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie:

Maciej Kuć i Natalia Reda zajęli 1 miejsce za prezentację posteru naukowego nt. Inwentaryzacja martwego drewna na siedlisku bór świeży w Nadleśnictwie Mińsk, a Ania Wójcicka 3 miejsce za prezentację posteru nt. Inwentaryzacja porostów nadrzewnych na terenie miasta Mińsk Mazowiecki w sekcji Biologia Środowiskowa w Konkursie Mój Region: środowisko – rośliny – produkty – zwierzęta 😀
Gratulujemy!!!

Dodano: 24.04.2023, do kategorii Konkursy

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content