Konkurs – Ilustracja do książki „Mały Książę”

Zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie szkolnym!

Ilustracja do książki „Mały Książę”

Regulamin  Konkursu:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie i Medycznej Szkoły Policealnej w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 3.10-20.10.2017r.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez ucznia pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do 20.10.2017r. Prace należy składać w bibliotece szkolnej.

Kryteria oceny pracy:

1. Tematyka pracy – ilustracja do książki „Mały Książę”.
  2. Na konkurs należy przygotować pracę plastyczną lub fotograficzną, wykonaną dowolną techniką o dowolnych rozmiarach.
  3. Zgłaszane do konkursu prace należy opatrzyć „wizytówką” z danymi autora (imię, nazwisko, klasa).
  4. Oceny prac oraz przyznania nagród dokona jury.
  5. Prace wyróżnione i wybrane przez jury zostaną zaprezentowane w szkole, a ich autorzy nagrodzeni.

Więcej informacji w bibliotece szkolnej!

Dodano: 09.10.2017, do kategorii Konkursy

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności