Konkurs – Ilustracja do książki „Mały Książę”

Zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie szkolnym!

Ilustracja do książki „Mały Książę”

Regulamin  Konkursu:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie i Medycznej Szkoły Policealnej w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 3.10-20.10.2017r.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez ucznia pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do 20.10.2017r. Prace należy składać w bibliotece szkolnej.

Kryteria oceny pracy:

1. Tematyka pracy – ilustracja do książki „Mały Książę”.
  2. Na konkurs należy przygotować pracę plastyczną lub fotograficzną, wykonaną dowolną techniką o dowolnych rozmiarach.
  3. Zgłaszane do konkursu prace należy opatrzyć „wizytówką” z danymi autora (imię, nazwisko, klasa).
  4. Oceny prac oraz przyznania nagród dokona jury.
  5. Prace wyróżnione i wybrane przez jury zostaną zaprezentowane w szkole, a ich autorzy nagrodzeni.

Więcej informacji w bibliotece szkolnej!

Dodano: 09.10.2017, do kategorii Konkursy

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!