Konkurs „Bliżej pszczół”

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Marta Wójcicka z klasy 2AP zakwalifikowała się do finałowego etapu V ogólnopolskiego konkursu „Bliżej pszczół”!
Głównym organizatorem konkursu jest Fundacja Rozwoju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Celem V Ogólnopolskiego Konkursu „Bliżej pszczół” jest popularyzacja wśród uczniów roli pszczoły miodnej w środowisku naturalnym oraz wiedzy odnośnie do możliwości funkcjonowania pszczoły miodnej w industrialnej rzeczywistości. Ponadto zachęcenie młodych ludzi do obserwowania życia pszczół i ich zwyczajów, zaczerpnięcia wiedzy na temat roślin miododajnych i pszczelarstwa oraz uświadomienia młodzieży znaczenia produktów pszczelich dla zdrowia człowieka.
Marcie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!
Opiekunem konkursu jest pani mgr Iwona Poziemska.

Marta Zaborowska

Dodano: 23.02.2021, do kategorii Aktualności, Konkursy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content