Kandydaci na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Lider to taka osoba, która świadomie obserwuje rzeczywistość, w której żyje, odważnie podejmuje wyzwania i wkłada wysiłek w zmianę otoczenia na lepsze. Każdy, kto z własnej inicjatywy dąży do zmiany choćby małego fragmentu rzeczywistości ma w sobie wiele z lidera, a na pewno predyspozycje, by nim zostać” – jeżeli jesteś przekonany/przekonana, że te słowa pasują do Ciebie zgłoś swoją kandydaturę na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Na wszystkich chętnych do udziału w „walce” o to stanowisko czekamy do 28 września. Swoje kandydatury zgłaszajcie do opiekunów Samorządu: pani Darii Góreckiej lub p. Marty Zaborowskiej.

Marta Zaborowska

Dodano: 23.09.2021, do kategorii Samorząd Uczniowski

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content