Instrukcja do Office 365 dla uczniów ZSMSC

Instrukcja do Office 365

Pakiet aplikacji biurowych Office 365. W pakiecie jest aplikacja Teams do kontaktu nauczyciela z uczniami. Office 365 umożliwia korzystanie z aplikacji takich jak Word Excel, PowerPoin i wielu innych oraz wspomnianej wyżej aplikacja Teams, bardzo ważnej w obecnej sytuacji kiedy mamy nauczanie zdalne.
Na waszą pocztę za pomocą której logujecie się do dziennika mail z hasłem i z informacją do zalogowania się do usługi Office 365
1. wchodzimy w maila
2. logujemy się do usługi
3. wpisujemy hasło tymczasowe, które później zmieniamy wg uznania
4. wchodzimy w Teams
5. klikamy pobierz aplikację systemu Windows
6. zapisz plik
7. klikamy w pobrane
8. instalujemy plik (to trochę trwa)
9. logujemy się na Teams i mamy kontakt z nauczycielami i kolegami koleżankami z klasy.
Aplikacja Teams działa na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach.

Co zrobić jeżeli straciliście dostęp do poczty i macie już nową. Kontakt z wychowawcą, żeby wpisał nowy mail do dziennika. Zakładacie dostęp do dziennika – instrukcja na stronie szkoły zsmsc.edu.pl w zakładce e-dziennik. Czekacie na nowy mail z hasłem i z informacją do zalogowania się do usługi Office 365.
Sprawdzajcie informacje na poczcie jak i wiadomości w dzienniku. Jeżeli otrzymacie link od nauczycieli i informację o dołączeniu do zespołu kliknijcie i dołączcie do określonej grupy np. z informatyki czy języków.

Dodano: 05.11.2021, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content