II pilotażowy program „Aktywny Samorząd”

UWAGA MATURZYŚCI

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza do skorzystania z pomocy
w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym
w ramach modułu II pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” realizowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Z programu mogą skorzystać osoby, które:

• posiadają znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności,

• pobierają naukę w szkole policealnej, kolegium lub w szkole wyższej (studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe lub doktoranckie prowadzone przez szkoły wyższe w systemie stacjonarnym /dzienny lub niestacjonarnym/wieczorowym/zaocznym lub eksternistycznym, w tym również za pośrednictwem Internetu).

W module II programu nie mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne, które posiadają wymagalne zobowiązania wobec PFRON lub wobec Realizatora programu.

Termin składania wniosków:

• dnia 30 marca 2018 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2017/2018),

• dnia 10 października 2018 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2018/2019).

Szczegółowe informacje dostępne są:

• pod numerem telefonu PCPR (0-25) 756-40-23

Dodano: 05.03.2018, do kategorii Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!