DO WAKACJI

GRATULACJE DLA MAI

Maja Szczepańska, uczennica klasy I BP zajęła I miejsce w Konkursie Filmowym „IMAGINACJE 2020.  Poezja okiem kamery”. Konkurs skierowany był do uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich z województwa mazowieckiego. Zadaniem młodych filmowców było przygotować utwór inspirowany wierszem polskiego poety tworzącego w XX i/lub XXI wieku.

Maja wraz z koleżankami z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej zaprezentowała film „Rozmowa z kamieniami” na podstawie wiersza Wisławy Szymborskiej pod tym samym tytułem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Dodano: 26.06.2020, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content