GRATULACJE DLA MAI

Maja Szczepańska, uczennica klasy I BP zajęła I miejsce w Konkursie Filmowym „IMAGINACJE 2020.  Poezja okiem kamery”. Konkurs skierowany był do uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich z województwa mazowieckiego. Zadaniem młodych filmowców było przygotować utwór inspirowany wierszem polskiego poety tworzącego w XX i/lub XXI wieku.

Maja wraz z koleżankami z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej zaprezentowała film „Rozmowa z kamieniami” na podstawie wiersza Wisławy Szymborskiej pod tym samym tytułem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Dodano: 26.06.2020, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Czytaj całość

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content