Eco Harpoon-Recycling w Cząstkowie Mazowieckim

Dzisiaj uczniowie klasy 1TO i 2 TO mieli okazję zwiedzić i poznać zakład Eco Harpoon-Recycling w Cząstkowie Mazowieckim

Zakład ten od 15 lat prowadzi kompleksową działalność w zakresie ochrony środowiska: zbiórkę, transport, odzysk, recykling oraz unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych. Nasi uczniowie dowiedzieli się m.in. jak dużym zagrożeniem jest samodzielne rozkręcanie smartfonów, jakie metale można odzyskać z poszczególnych elektrośmieci, na czym polega produkcja i recykling plastikowych butelek. Mogli też spróbować swoich sił w zawodach rozkręcania komputerów.
To był świetnie spędzony czas. Dużo się nauczyliśmy 🥰

Dodano: 19.04.2023, do kategorii Wycieczki

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!