Eco Harpoon-Recycling w Cząstkowie Mazowieckim

Dzisiaj uczniowie klasy 1TO i 2 TO mieli okazję zwiedzić i poznać zakład Eco Harpoon-Recycling w Cząstkowie Mazowieckim

Zakład ten od 15 lat prowadzi kompleksową działalność w zakresie ochrony środowiska: zbiórkę, transport, odzysk, recykling oraz unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych. Nasi uczniowie dowiedzieli się m.in. jak dużym zagrożeniem jest samodzielne rozkręcanie smartfonów, jakie metale można odzyskać z poszczególnych elektrośmieci, na czym polega produkcja i recykling plastikowych butelek. Mogli też spróbować swoich sił w zawodach rozkręcania komputerów.
To był świetnie spędzony czas. Dużo się nauczyliśmy 🥰

 

Dodano: 19.04.2023, do kategorii Wycieczki

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content