DO WAKACJI

Eco Harpoon-Recycling w Cząstkowie Mazowieckim

Dzisiaj uczniowie klasy 1TO i 2 TO mieli okazję zwiedzić i poznać zakład Eco Harpoon-Recycling w Cząstkowie Mazowieckim

Zakład ten od 15 lat prowadzi kompleksową działalność w zakresie ochrony środowiska: zbiórkę, transport, odzysk, recykling oraz unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych. Nasi uczniowie dowiedzieli się m.in. jak dużym zagrożeniem jest samodzielne rozkręcanie smartfonów, jakie metale można odzyskać z poszczególnych elektrośmieci, na czym polega produkcja i recykling plastikowych butelek. Mogli też spróbować swoich sił w zawodach rozkręcania komputerów.
To był świetnie spędzony czas. Dużo się nauczyliśmy 🥰

 

Dodano: 19.04.2023, do kategorii Wycieczki

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content