DO WAKACJI

DZIEŃ PATRONA

DZIEŃ PATRONA

Dzień 7 listopada 2017r. był  szczególnym dniem dla naszej społeczności szkolnej, bowiem tego dnia obchodziliśmy 150 rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej-Curie – Patronki Naszej Szkoły.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy I TA wraz z wychowawcą p. Dorotą Sugier. Na początku obejrzeliśmy film biograficzny o Marii Skłodowskiej-Curie, ukazujący kobietę naukowca, patriotkę i wolontariuszkę. Następnie mieliśmy okazję poznać jaka była na co dzień – czyli kilka faktów z jej życia o których nie wiedzieliśmy.

Uczniowie mieli również możliwość wzięcia udziału w szkolnym konkursie wiedzy o noblistce, który przygotował  Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami – p. Martą Zaborowską  i p. Agatą Buśko. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klasy I B zajmując najwyższe miejsca    na podium: pierwsze miejsce Dominika Pachnik oraz drugie miejsce ex aequo Natalia Ambroszczyk     i Julia Tkaczyk.

Dodano: 08.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content