DO WAKACJI

Dzień Patrona szkoły oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych

7 listopada obchodziliśmy podwójne święto: Dzień Patrona szkoły oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych. W czasie apelu pierwszoklasiści złożyli obietnicę dbać o dobre imię swojej szkoły. Tego dnia uczniowie klas starszych przekazują opiekę nad sztandarem pełnoprawnym już uczniom klas pierwszych.
W czasie apelu poznaliśmy zwycięzców tradycyjnego konkursu wiedzy o patronie szkoły. W tym roku pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy 1TW.
Wtorkowy apel był również okazją do złożenia podziękowań Magdalenie Roguckiej za pełnioną funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.
Uroczystość zakończyła część artystyczna, której głównym przesłaniem było przypomnienie najważniejszych momentów z życia Mari Skłodowskiej-Curie, niezwykłej kobiety – naszej patronki.

Dodano: 13.11.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Akademia Pożarnicza w Warszawie

22.11.2023, Aktualności, Wycieczki

17.11.2023 klasa 1C pod opieką pań Moniki Krakowiak i Renaty Świętochowskiej-Lejman miała okazję odwiedzić Akademię Pożarniczą w Warszawie.

Czytaj całość

Telefony zaufania

20.11.2023, Aktualności

Informacja o telefonach zaufania oraz infolinii dotyczy wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy. Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

W Barcelonie

19.11.2023, Aktualności, Wycieczki

W jednej ze swoich piosenek Anna Jantar śpiewała: „Ostatni dzień w Barcelonie…”

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content