Dzień Patrona szkoły oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych

7 listopada obchodziliśmy podwójne święto: Dzień Patrona szkoły oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych. W czasie apelu pierwszoklasiści złożyli obietnicę dbać o dobre imię swojej szkoły. Tego dnia uczniowie klas starszych przekazują opiekę nad sztandarem pełnoprawnym już uczniom klas pierwszych.
W czasie apelu poznaliśmy zwycięzców tradycyjnego konkursu wiedzy o patronie szkoły. W tym roku pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy 1TW.
Wtorkowy apel był również okazją do złożenia podziękowań Magdalenie Roguckiej za pełnioną funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.
Uroczystość zakończyła część artystyczna, której głównym przesłaniem było przypomnienie najważniejszych momentów z życia Mari Skłodowskiej-Curie, niezwykłej kobiety – naszej patronki.

Dodano: 13.11.2023, do kategorii Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!