Dzień Patrona

„Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć” – chcielibyśmy żeby te słowa Marii Skłodowskiej-Curie zawsze towarzyszyły uczniom naszej szkoły, a zwłaszcza uczniom klas pierwszych.
7 listopada – dzień urodzin naszej patronki, obchodziliśmy bardzo uroczyście. Oprócz Dnia Patrona świętowaliśmy też ślubowanie uczniów klas pierwszych. W czasie apelu pierwszoklasiści złożyli obietnicę dbać o dobre imię swojej szkoły. Zobowiązali się do dotrzymania obietnicy, którą składają przede wszystkim sami sobie.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w nauce!
Witamy Was w naszej szkole!

Dodano: 13.11.2024, do kategorii Aktualności

Aktualności

Mamy stypendia dla maturzystów

12.05.2026, Aktualności

Maturzysto, Maturzystko – goń za marzeniami! Planujesz studia, ale nie wiesz jak je sfinansować? Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

XI Warszawski Piknik Klubów Młodego Odkrywcy

08.05.2026, Aktualności

Kanapka dźwiękowa, rolka z limonką, chemiczny kameleon i musujący balon – sprawdźcie, co kryje się za tymi nazwami.Brzmią zabawnie, ale to nauka na serio.

Czytaj całość

03.05.2026, Aktualności

Życzymy powodzenia na maturze, wiary w siebie i samych sukcesów w nowym etapie życia.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Przejdź do treści