Dzień Otwarty – Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna

Dnia 26 kwietnia 2023 r. (środa) w Poradni  Psychologiczno-Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim organizowany jest  Dzień Otwarty w ramach akcji przeciwdziałania depresji i samobójstwom  wśród dzieci i młodzieży. W tym dniu będą prowadzone konsultacje dla  chętnych rodziców dzieci i młodzieży z terenu podległego działaniom  naszej poradni (konsultacje będą odbywały się bez wcześniejszych  zapisów).
Zapraszamy do skorzystania z powyższych form wsparcia.

Anna Rokicka

Dodano: 12.04.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content