DO WAKACJI

Dzień Otwarty – Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna

Dnia 26 kwietnia 2023 r. (środa) w Poradni  Psychologiczno-Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim organizowany jest  Dzień Otwarty w ramach akcji przeciwdziałania depresji i samobójstwom  wśród dzieci i młodzieży. W tym dniu będą prowadzone konsultacje dla  chętnych rodziców dzieci i młodzieży z terenu podległego działaniom  naszej poradni (konsultacje będą odbywały się bez wcześniejszych  zapisów).
Zapraszamy do skorzystania z powyższych form wsparcia.

Anna Rokicka

Dodano: 12.04.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content