Dzień otwarty dla uczniów klas ósmych i rodziców w naszej szkole

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych, Rodziców do odwiedzenia naszej szkoły i poznania osobiście społeczności Chemika!

KIEDY? 4 kwietnia 2024

– w godzinach 9 – 14 zwiedzanie szkoły dla grup. Odwiedźcie nas z nauczycielem  jadąc lub wracając z Giełdy Szkół ! ( konieczne zapisy)

-w godzinach 15-18  zwiedzanie indywidualne – zapraszamy uczniów klas ósmych i Rodziców

Zaprezentujemy Państwu profile klas liceum , klas technikum i klasę branżową na wystawionych specjalnie dla Państwa stoiskach.

Spodziewajcie się duuużo przemiłych zwierzątek , chemicznych atrakcji i leśnego ukojenia…

Zaskoczymy Was różnorodnością klas mundurowych  i profesjonalizmem.

Poznacie osobiście uczniów i nauczycieli.

Dokonajcie przemyślanego wyboru.

Zapraszamy!!!

Elzbieta Fabczak

Dodano: 03.04.2024, do kategorii Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!