Dzień Lasów i Pierwszy Dzień Wiosny

Jeszcze jedna relacja z piątkowych wydarzeń – tego dnia świętowaliśmy też Dzień Lasów i Pierwszy Dzień Wiosny.
Z tej okazji uczniowie klas technik leśnik i technik ochrony środowiska przygotowali wiele konkursów ekologicznych, wystawę – Ochrona Środowiska i Leśnictwo, a Karol Krupa z klasy 2TW zorganizował pokaz terrarystyki.
Nasi uczniowie mogli podzielić się wiedzą, zaprezentować swoje zainteresowania, zrealizować własne projekty związane z promowaniem dbania o środowisko i naprawdę – świetnie im to wyszło!
W tym dniu odbyły się też zajęcia otwarte dla uczniów szkół podstawowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty w laboratorium, przygotowane przez panią Katarzynę Piechocką. Wszystkim zaangażowanym w ten dzień, pełen atrakcji, wrażeń i emocji – uczniom i nauczycielom – serdecznie dziękujemy.
Dzięki Wam – wszystko się udało!!!

Dodano: 03.04.2023, do kategorii Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności