Dzień Lasów i Pierwszy Dzień Wiosny

Jeszcze jedna relacja z piątkowych wydarzeń – tego dnia świętowaliśmy też Dzień Lasów i Pierwszy Dzień Wiosny.
Z tej okazji uczniowie klas technik leśnik i technik ochrony środowiska przygotowali wiele konkursów ekologicznych, wystawę – Ochrona Środowiska i Leśnictwo, a Karol Krupa z klasy 2TW zorganizował pokaz terrarystyki.
Nasi uczniowie mogli podzielić się wiedzą, zaprezentować swoje zainteresowania, zrealizować własne projekty związane z promowaniem dbania o środowisko i naprawdę – świetnie im to wyszło!
W tym dniu odbyły się też zajęcia otwarte dla uczniów szkół podstawowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty w laboratorium, przygotowane przez panią Katarzynę Piechocką. Wszystkim zaangażowanym w ten dzień, pełen atrakcji, wrażeń i emocji – uczniom i nauczycielom – serdecznie dziękujemy.
Dzięki Wam – wszystko się udało!!!

Dodano: 03.04.2023, do kategorii Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!