Dzień Lasów i Pierwszy Dzień Wiosny

Jeszcze jedna relacja z piątkowych wydarzeń – tego dnia świętowaliśmy też Dzień Lasów i Pierwszy Dzień Wiosny.
Z tej okazji uczniowie klas technik leśnik i technik ochrony środowiska przygotowali wiele konkursów ekologicznych, wystawę – Ochrona Środowiska i Leśnictwo, a Karol Krupa z klasy 2TW zorganizował pokaz terrarystyki.
Nasi uczniowie mogli podzielić się wiedzą, zaprezentować swoje zainteresowania, zrealizować własne projekty związane z promowaniem dbania o środowisko i naprawdę – świetnie im to wyszło!
W tym dniu odbyły się też zajęcia otwarte dla uczniów szkół podstawowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty w laboratorium, przygotowane przez panią Katarzynę Piechocką. Wszystkim zaangażowanym w ten dzień, pełen atrakcji, wrażeń i emocji – uczniom i nauczycielom – serdecznie dziękujemy.
Dzięki Wam – wszystko się udało!!!

Dodano: 03.04.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content