DO WAKACJI

W dniach 5 – 7 grudnia, dzięki programowi Poznaj Polskę, uczniowie naszej szkoły odkrywali piękno kraju

    
W dniach 5 – 7 grudnia, dzięki programowi Poznaj Polskę, uczniowie naszej szkoły odkrywali piękno kraju.

Pierwszego dnia udaliśmy się na Bachledówkę, gdzie podziwialiśmy przepiękne widoki na Tatry, Gorce i Beskid oraz odwiedziliśmy klasztor paulinów i Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej. Drugiego dnia wyruszyliśmy do Doliny Kościeliskiej. Pomimo brzydkiej pogody dotarliśmy z miejscowości Kiry aż na Halę Ornak. W ciągu tych trzech dni odwiedziliśmy m.in.. Muzeum Tatrzańskie
i Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi Atma w Zakopanem oraz inne miejsca, które przybliżyły nam kulturę oraz historię znanych osób. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Zagrodę Curyłowej w Zalipiu.
Pomimo zmęczenia wszyscy wrócili szczęśliwi.
Wycieczkę zorganizowała pani Marlena Jarzębska, opiekunami były panie Marlena Ornoch i Sylwia Ochnik.

Dodano: 14.12.2022, do kategorii Aktualności, Wycieczki „Poznaj Polskę”

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content