DO WAKACJI

Dni Otwarte z Wydziałem Przyrodniczym Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach

W dniu 6 marca 2018r. uczniowie klas: IIA, ITW, IITW, IIITAL uczestniczyli w wykładach i warsztatach w ramach Dni Otwartych z Wydziałem Przyrodniczym Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach. Tematyka zajęć była bardzo różnorodna:

Oznaczanie wybranych antyoksydantów w żywności;

Różnorodność w Świecie Drobnoustrojów;

Izolacja DNA z materiału genetycznego;

Jak wyhodować chromosomy;

Od pola do stołu

Animaloterapia

Nasi  Uczniowie w największym stopniu korzystali z bogatej oferty Instytutu Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt. Program zajęć pozwolił na wzbogacenie, pogłębienie i utrwalenie wiadomości i umiejętności organizacyjnych i zawodowych.

Opiekunami wycieczki były panie;

mgr Marlena Pustoła – dyrektor szkoły

mgr Maria Bartnicka – Wójcicka – kierownik szkolenia praktycznego

mgr Jolanta Zwierzchowska – nauczyciel biologii i przedmiotów zawodowych

mgr Monika Woźniak – pedagog szkolny

lel. wet Elżbieta Fabczak – nauczyciel przedmiotów zawodowych

Dodano: 20.03.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content