Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

5 i 12 grudnia br. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Dni Otwarte dla uczniów szkół średnich, w tym klas o profilu mundurowym, których tematem przewodnim było promowanie zawodu policjanta. W wykładach i zajęciach praktycznych, przeprowadzonych przez wykładowców naszej szkoły oraz policjantów z Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji uczestniczyło ponad 200 osób.
Spotkania z uczniami były doskonałą okazją do promowania zawodu policjanta oraz przybliżenia procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji. Stanowiły ponadto niepowtarzalną okazję do przybliżenia młodzieży służby w Policji i jej wyjątkowej wartości nie tylko jako działalności o najwyższych priorytetach społecznych, ale także wartościach moralnych. Policjant to przede wszystkim służba i obowiązek, ale także zaszczyt. Takie przesłanie towarzyszyło nakreśleniu wizji tego zawodu przez naszych specjalistów
i ekspertów.
Kolejne wizyty młodzieży planujemy w Nowym Roku. Mamy nadzieję, że znajdą się również tacy, których przekonaliśmy do wstąpienia w nasze szeregi. 👮‍♀️👮
Do zobaczenia w murach CSP w Legionowie na szkoleniu zawodowym podstawowym! 😀
Pełen opis wydarzenia, film i galeria zdjęć na naszej stronie:📸🎥

Dodano: 15.12.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content