Biegi przełajowe

4 października 2017 roku na obiekcie MOSiR’u przy ulicy Sportowej 1 odbyły się przełajowe biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców.  Jak co roku nasza szkoła wystawiła drużyny w obu kategoriach. Po zeszłorocznych wynikach – 4 miejsce chłopców i 1 miejscu dziewcząt!, apetyty na kolejne sukcesy były duże. A skoro apetyt duży to i ambicja uczniów oraz zaangażowanie dało się wyczuć. Na pierwszy ogień ruszyli Panowie..  Już po pierwszej zmianie widać było, że stać naszych na walkę o medal. Po 1000m plasowaliśmy się na trzecim miejscu, zwiększając przewagę nad kolejnymi rywalami na następnych „zmianach”.  Koniec końców udało się utrzymać znaczącą przewagę nad 4 i 5 ekipą i medal brązowy stał się faktem.  Po tak pięknym początku u Dziewcząt nie mogło być gorzej! Jednak tutaj walka była bardziej zacięta. Po pierwszej zmianie różnice były znikome a prowadzenie zmieniało się przez dłuższy czas na ostatnich metrach każdej zmiany. Na szczęście w naszej ekipie poziom  dziewcząt był wysoki i wyrównany dzięki czemu już na 7 zmianie wyszliśmy na prowadzenie i nie oddaliśmy go do końca. Kolejne złoto..drugi rok z rządu stał się faktem.

Obie drużyny dały z siebie wszystko za co należą im się ogromne wyrazy uznania i podziękowanie za włożony wysiłek. Zarówno dziewczętom jak i chłopcom GRATULUJEMY i z niecierpliwością czekamy na kolejne zmagania za rok.

zobacz galerię

Piotr Wycisłowski

Dodano: 25.10.2017, do kategorii Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content