Bawiliśmy się na szkolnym pikniku

6 czerwca bawiliśmy się na szkolnym pikniku!

Zaczęło się dosyć wybuchowo od pokazu, który przygotowały nasze uczennice z klasy technik analityk.
Na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji: loteria fantowa, karaoke, zabawy, quizy oraz rozgrywki sportowe. Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszył się mecz w zbijaka: nauczyciele kontra uczniowie. Oprócz tego zostały rozegrane zawody w siatkówkę, piłkę nożną oraz przeciąganie liny, a także bardzo oryginalna konkurencja: rzut kaloszem.
Można było spróbować ciast, waty cukrowej oraz kiełbasek z grilla. Znalazło się również miejsce dla tych, którzy chcieli po prostu odpocząć na kocyku w cieniu drzew.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego pikniku!
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pani Joanny Muller i pana Łukasza Rogali.
Do zobaczenia za rok!
Fot. Marlena Jarzębska-Sado

Dodano: 12.06.2024, do kategorii Aktualności

Aktualności

Karty rekrutacyjne

18.07.2024, Aktualności

Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych prosimy o wypełnienie i dostarczenia wraz z dokumentami poniższych kart rekrutacyjnych: Technik weterynarii Technik ochrony środowiska Technik leśnik Technik analityk ze specjalnością kryminologia i analiza kryminalna Liceum Ogólnokształcące […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Matury poprawkowe – sierpień 2024 r.

17.07.2024, Aktualności

Harmonogram matur poprawkowych sierpień 2024 Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content