Apel z okazji Święta Niepodległości.

Dnia 10 listopada uczniowie klasy I B przygotowali apel z okazji Święta Niepodległości.

Apel rozpoczął się występem  gminnego chóru Serenada z Jakubowa. Odśpiewane zostały piosenki staropolskie, w większości patriotyczne. Następnie do głosu doszła I B- zaprezentowali nam występ złożony w większości z wykonania takich piosenek, jak ,,Wojenko, wojenko”,  ,,Rozkwitały pąki białych róż” czy ,,Biały Krzyż” oraz recytacji. Co ciekawe, uczennice doskonale poradziły sobie ze śpiewem, nawet bez podkładu muzycznego. Potem przyszedł czas na animowany film ,,Animowana Historia Polski”, który pokrótce omówił dzieje naszego państwa. Przedstawienie było bardzo udane- zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej:

 

Anna Rokicka

Dodano: 13.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

10.04.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

W poniedziałek oraz wtorek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej.

Czytaj całość

Dąb Pamięci aspiranta Piotra Załęskiego

05.04.2024, Aktualności

3 kwietnia na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Mińsku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji posadzenia Dębu Pamięci oraz odsłonięcia tablicy pamiątkowej aspiranta Piotra Załęskiego. Funkcjonariusz Policji Państwowej został zamordowany przez NKWD […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content