DO WAKACJI

Apel z okazji Święta Niepodległości.

Dnia 10 listopada uczniowie klasy I B przygotowali apel z okazji Święta Niepodległości.

Apel rozpoczął się występem  gminnego chóru Serenada z Jakubowa. Odśpiewane zostały piosenki staropolskie, w większości patriotyczne. Następnie do głosu doszła I B- zaprezentowali nam występ złożony w większości z wykonania takich piosenek, jak ,,Wojenko, wojenko”,  ,,Rozkwitały pąki białych róż” czy ,,Biały Krzyż” oraz recytacji. Co ciekawe, uczennice doskonale poradziły sobie ze śpiewem, nawet bez podkładu muzycznego. Potem przyszedł czas na animowany film ,,Animowana Historia Polski”, który pokrótce omówił dzieje naszego państwa. Przedstawienie było bardzo udane- zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej:

 

Anna Rokicka

Dodano: 13.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content