Ankieta dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32,

00-024 Warszawa

Warszawa, dn. 11 czerwca 2021 r.

RED.0344.1.2021.JO

Dyrektorzy placówek oświatowych

województwa mazowieckiego

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że Europejskie Biuro UNEP (United Nations Environment Programme) przygotowało ankietę dotyczącą edukacji o zrównoważonym rozwoju skierowaną do uczniów w wieku 13-18 lat. Ankieta będzie dostępna (również w języku polskim) do listopada 2021 r. W załączeniu udostępniam pismo Ministerstwa Klimatu i Środowiska obszerniej wyjaśniające tematykę ankiety wraz z linkiem do ankiety. Zachęcam Państwa do udziału w powyższym przedsięwzięciu.

Z poważaniem

MAZOWIECKIWICEKURATOROŚWIATY

/-/

Krzysztof Wiśniewski

Załącznik do pisma ws. ankiety UNEP z linkiem

Dodano: 13.06.2021, do kategorii Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content