DO WAKACJI

Ankieta dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32,

00-024 Warszawa

Warszawa, dn. 11 czerwca 2021 r.

RED.0344.1.2021.JO

Dyrektorzy placówek oświatowych

województwa mazowieckiego

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że Europejskie Biuro UNEP (United Nations Environment Programme) przygotowało ankietę dotyczącą edukacji o zrównoważonym rozwoju skierowaną do uczniów w wieku 13-18 lat. Ankieta będzie dostępna (również w języku polskim) do listopada 2021 r. W załączeniu udostępniam pismo Ministerstwa Klimatu i Środowiska obszerniej wyjaśniające tematykę ankiety wraz z linkiem do ankiety. Zachęcam Państwa do udziału w powyższym przedsięwzięciu.

Z poważaniem

MAZOWIECKIWICEKURATOROŚWIATY

/-/

Krzysztof Wiśniewski

Załącznik do pisma ws. ankiety UNEP z linkiem

Dodano: 13.06.2021, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content