Akademia Pożarnicza w Warszawie

17.11.2023 klasa 1C pod opieką pań Moniki Krakowiak i Renaty Świętochowskiej-Lejman miała okazję odwiedzić Akademię Pożarniczą w Warszawie.
Uczniowie wzięli udział w wykładach na temat prewencji społecznej, a podczas zajęć w laboratorium zapoznali się ze środkami gaśniczymi i neutralizującymi. Następnie zwiedzili JRG, gdzie nie tylko zapoznali się ze sprzętem gaśniczym i jego zastosowaniem, dowiedzieli się jak wygląda praca strażaków, ale byli także świadkami alarmu i wyjazdu zastępu straży pożarnej do akcji ratowniczo-gaśniczej. Wycieczka dostarczyła nie tylko niezwykłych wrażeń, ale również pogłębiła wiedzę z zakresu pożarnictwa.

Dodano: 22.11.2023, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content