26.04.2019 r. – uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich

Dzień 26 kwietnia 2019 r., dla tegorocznych maturzystów, to ostatni  szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą współtworzyli i sprawiali, że jest ona właśnie taka, a nie inna.

Każdy z absolwentów zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i  tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek.

Życzymy Wam – Drodzy Absolwenci – szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek ,,rzuci” Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę.                                                                                                         Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Dodano: 10.05.2019, do kategorii Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!