18 – 20 października wycieczka Kraków – Zakopane – Wieliczka

W dniach 18 – 20 października byliśmy na wycieczce Kraków – Zakopane – Wieliczka w ramach projektu – „Poznaj Polskę”.

Naszymi opiekunkami były: p. Monika Krakowiak – kierownik wycieczki, p. Lidia Karczewska, p. Alina Żurawska. Wycieczkę zorganizowała p. Marzena Kruszewska.
Podróżowaliśmy autokarem firmy „Mersi”, a jego kapitanem był p. Piotr Kopczyński.
Sprzyjała nam pogoda, zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc. Podziwialiśmy piękno Krakowa, dowiedzieliśmy się dużo o historii i tradycjach Podhala, zachwyciliśmy się pięknem podziemnego królestwa Wieliczki.
Dziękujemy naszym Paniom za wspaniałą wycieczkę. Chcielibyśmy jeszcze kiedyś tam wrócić. Było SUPER!!!

Dodano: 25.10.2022, do kategorii Aktualności, Wycieczki „Poznaj Polskę”

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.