155 lat temu urodziła się „uczona wszech czasów” – Maria Skłodowska–Curie – 7 listopada w naszej szkole

„Im bardziej się człowiek starzeje, tym mocniej czuje, że umiejętność cieszenia się chwilą bieżącą jest cennym darem podobnym do stanu łaski”.

7 listopada w naszej szkole miała miejsce podwójna uroczystość. Dzień urodzin patrona szkoły to jednocześnie święto wszystkich uczniów oraz dzień uroczystego ślubowania uczniów klas pierwszych. W czasie apelu pierwszoklasiści złożyli obietnicę dbać o dobre imię swojej szkoły. Tego dnia uczniowie klas starszych przekazują opiekę nad sztandarem pełnoprawnym już uczniom klas pierwszych.
Uroczystość zakończyła część artystyczna, w której znalazły się scenki przypominające najważniejsze momenty z życia Mari Skłodowskiej-Curie, niezwykłej kobiety – naszej patronki.
Część artystyczną przygotowali uczniowie kas pierwszych: 1A, 1B, 1D i 1TW.

Dodano: 07.11.2022, do kategorii Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności