1000 DRZEW NA 100-LECIE NIEPODLEGŁEJ

Po raz drugi Chemik wspólnie z Nadleśnictwem Mińsk zorganizował akcję sadzenia drzew. W tym roku odbyła się ona pod hasłem: 1000 DRZEW NA 100-LECIE NIEPODLEGŁEJ. Drzewa sadziliśmy 20 kwietnia w Leśnictwie Poręby gmina Stanisławów. W akcji uczestniczyli: Wicestarosta Powiatu Mińskiego pan Krzysztof Płochocki, Dyrektor Chemika – pani Marlena Pustoła, wicedyrektor Chemika- pani Izabela Chłopik, Dyrektor Mechanika – pan Tomasz Płochockinauczyciele oraz uczniowie z Mechanika, Ekonoma i Chemika. Pogoda była wspaniała. Po ciężkiej pracy czekał na wszystkich poczęstunek przygotowany przez Nadleśnictwo Mińsk. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji i już dzisiaj zapraszamy za rok!

Marlena Pustoła

Dodano: 26.04.2018, do kategorii Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!