DO WAKACJI

饾悁饾惀饾悽饾悮饾惂饾惉聽饾悘饾惈饾惓饾悶饾悳饾悽饾惏聽饾悆饾悶饾惄饾惈饾悶饾惉饾悾饾悽.

Zapraszamy na wyk艂ad dr. Piotra Toczyskiego 鈥濪epresja mo偶e dotkn膮膰 ka偶dego, wi臋c jak skutecznie wzi膮膰 udzia艂 w interwencji przeciw depresji” w dniu 19 czerwca o godz. 18.00, czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mi艅sku Mazowieckim.

Spotkanie odb臋dzie si臋 w ramach programu聽饾悁饾惀饾悽饾悮饾惂饾惉聽饾悘饾惈饾惓饾悶饾悳饾悽饾惏聽饾悆饾悶饾惄饾惈饾悶饾惉饾悾饾悽.

Ze wzgl臋du na wag臋 tematu i mo偶liwo艣膰 dotarcia z ideami projektu do szerszej grupy odbiorc贸w miasto i powiat po艂膮czyli si艂y na rzecz zdrowia psychicznego, aby zintensyfikowa膰 dzia艂ania uwra偶liwiaj膮ce spo艂eczno艣膰 lokaln膮 na sytuacj臋 os贸b zagro偶onych lub do艣wiadczaj膮cych depresji oraz zapobiega膰 zachowaniom samob贸jczym. Metod臋 aliansu sprowadzi艂 do Polski nasz prelegent dr Piotr Toczyski.

UWAGA:聽 depresja mo偶e dotkn膮膰 ka偶dego, depresja jest prawdziw膮 chorob膮, depresj臋 mo偶na skutecznie leczy膰.

Wydarzenie organizowane jest w聽 ramach mi臋dzynarodowego przedsi臋wzi臋cia EAAD-Best.eu i Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Anna Rokicka

Dodano: 12.06.2023, do kategorii Aktualno艣ci

Aktualno艣ci

Szkolny Konkurs 鈥炁粂czenia dla Szko艂y z okazji jej urodzin鈥

19.09.2023, Aktualno艣ci

Konkurs przeznaczony jest dla uczni贸w Zespo艂u Szk贸艂 im. Marii Sk艂odowskiej-Curie w Mi艅sku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest z艂o偶enie przez zesp贸艂 klasowy pracy, spe艂niaj膮cej kryteria okre艣lone w Regulaminie konkursu w聽terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj ca艂o艣膰

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualno艣ci

Na podstawie Rozporz膮dzenia Rady Ministr贸w z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczeg贸艂owych warunk贸w udzielania pomocy uczniom niepe艂nosprawnym w formie dofinansowania zakupu podr臋cznik贸w, materia艂贸w edukacyjnych i materia艂贸w 膰wiczeniowych w latach 2023鈥2025聽(Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj ca艂o艣膰

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajd藕 nas na FB !
Skip to content