DO WAKACJI !!!

Zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie robót pn. : „Remont sali gimnastycznej i sali lekcyjnej nr 12 wraz z zapleczem”
ZOBACZ: http://bip.zsmsc.edu.pl/zaproszenie-do-skladania-ofert-na-wykonanie-robot-pn-remont-sali-gimnastycznej-i-sali-lekcyjnej-nr-12-wraz-z-zapleczem/

Zamawiający wnosi zmiany do Zaproszenia do składania ofert opublikowanego  w dniu 06.02.2020 r.:

  1. usunięcie załącznika nr 6 – Wzór kosza
  2. uzupełnienie opisu punktu 26 załącznika nr 4 – Przedmiar robót – część 1 sala gimnastyczna.

Uzupełniony pkt. 26 brzmi:

„Montaż systemowych nowych zestawów tablic do gry w piłkę koszykówkę; konstrukcja wsporcza metalowa składana na ścianę, tarcza prostokątna z pleksi z wymalowanymi obrysami i przykręconą obręczą wrzutową od spodu siatka tkana ze sznurka; Mocowanie do ściany za pomocą stalowych kołków rozporowych o średnicy min.10mm. Tablica z pleksi do koszykówki 180×105 z osłoną dolną, obręcz uchylna sprężynowa. Demontaż istniejących tablic drewnianych wraz z konstrukcją stalową Rx 1,4”.

 

Dodano: 06.02.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Studniówka 8.02.2020

10.02.2020, Aktualności

Studniówka 2020! W tym roku Bal Maturalny zorganizowany był w Baczącej w sali Bianco. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Miński Pan Antoni Jan Tarczyński! Oglądając piękne polonezy wykonane przez klasy maturalne, przeżyliśmy razem wzruszające chwile. […]

Czytaj całość

Zaproszenie do składania ofert

06.02.2020, Aktualności

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie robót pn. : „Remont sali gimnastycznej i sali lekcyjnej nr 12 wraz z zapleczem” ZOBACZ: http://bip.zsmsc.edu.pl/zaproszenie-do-skladania-ofert-na-wykonanie-robot-pn-remont-sali-gimnastycznej-i-sali-lekcyjnej-nr-12-wraz-z-zapleczem/ Zamawiający wnosi zmiany do Zaproszenia do składania ofert opublikowanego  w dniu 06.02.2020 r.: […]

Czytaj całość

Spotkanie z dr. Rafałem Roguskim

06.02.2020, Aktualności

Dnia 5 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z dr. Rafałem Roguskim, którego pretekstem jest inauguracja obchodów 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej. Pan doktor jest pracownikiem Uniwersytetu Przygodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress